Dodacie podmienky

DODACIE PODMIENKY:

Tovar dodáme na Vami určenú adresu zásielkovou službou. Pred prevzatím zásielky prosím skontrolujte neporušenosť obalu. V prípade zistenia poškodenia obalu ešte v prítomnosti kuriéra skontrolujte obsah zásielky, a ak je poškodený tovar, spíšte priamo na mieste reklamáciu a kópiu si nechajte. Ak je to
možné, tovar nepreberajte - kuriér ho doručí späť na našu adresu. V opačnom prípade nás kontaktujte, zariadime dodatočné vrátenie tovaru a v čo najkratšej lehote Vám doručíme náhradný tovar.

Tovar na sklade dodáme do 3 dní, ostatný sortiment molitanového programu do 14 pracovných dní.
Počet objednávok sa v predvianočnom období spravidla niekoľkonásobne zvyšuje a dodacie lehoty tak môžu byť dlhšie, preto zasielajte objednávku čo najskôr aj s uvedením termínu dodania, aby sme ju mohli spracovať tak, aby ste svoj tovar dostali včas.

Cena poštovného a balného je pre neziskové organizácie podľa hmotnosti od 6 € do 11,62 €, pre ziskové organizácie a súkromné osoby je v závislosti od hmotnosti objednaného tovaru - o jej výške zákazníka informujeme po obdržaní objednávky.
 V prípade, že náš dodávateľ mešká s dodaním tovaru alebo materiálu, vyhradzujeme si právo predĺžiť dobu dodania o takto navýšený nevyhnutný čas oproti danému termínu. O tejto skutočnosti budeme zákazníka bezodkladne informovať.

ZÁRUKA A REKLAMÁCIE

Na všetky naše výrobky a tovar poskytujeme záruku 24 mesiacov. Zákonná záruka platí za predpokladu, že výrobok alebo tovar bol používaný v súlade s návodom na použitie. Nevzťahuje sa na vady vzniknuté v dôsledku bežného opotrebenia, mechanického poškodenia, nesprávneho použitia alebo nesprávnej údržby.
Reklamáciu je nevyhnutné uplatniť písomnou formou, uviesť v nej údaje o odberateľovi, názov a kód výrobku, dátum zakúpenia tovaru s číslom faktúry a popis reklamovanej vady. Po obdržaní reklamácie Vás budeme v čo najkratšej dobe informovať o ďalšom postupe.